"Steg" - danseforestilling i Bjergsted


Velkommen til danseforestilling av og med bachelorstudenter ved Institutt for musikk og dans, fredag 18. februar kl. 19.30.

Program
1. ”The Ladder”, dansefilm av Tatiana (3.kl), med Maria (3.kl) og Gerd Elin (3.kl). Musikk: Zarah Leander, Max Richter, Charles Trenet, Ulver.

2. ”Sandkorn” av og med 1 kl.
Akkompagnement av musikere: Inge (saksofon), Robin (gitar),
Arne (trommer), Torkjell (kontrabass) og Henning (piano, etc.).
- Del 1 av og med Kamilla, Victoria og Ellen-Cathrine.
- Del 2 av og med Valentina og Jens.
- Del 3 av og med Ann Kathrin.
- Del 4 av og med Marielle og Kristine.
- Del 5 av og med Rebecka.
- Del 6 av Ingrid, Johanne, Annasara og Heidi,
og med 1.klasse.
Cecilie ønsker velkommen.
3. ”Grenade ” av og med Quyen (2.kl) og Maria (3.kl).
Musikk: Bruno Mars, Grenade.
4. ”…”, av og med Tone Martine (2.kl). Musikk: Arvo Pärt, Fur Alina.
5. ”Hvordan kysser man?” av Marte (2.kl) og med hele 2.klasse.
Musikk: Xploding Plastix, Kissed by a kisser

 

6. ”Stillhet” av og med Maria (3.kl) og Reidar (3.kl) på saksofon.
Inspirert av dikt av Silje Pedersen.

Stillheten er mange lyder,
forskjellen er om du velger å høre dem,
eller ikke.

7. ”Hip hop medley” av Cassandra B. Moldenhauer,
med 1.kl. aka. ”Bjergsted Hip Hop Crew Junior”.
Musikk: Show me love.
8. ”Kyllingenes dødsmars” av og med Annelin (2.kl) og Tuva (2.kl).
Musikk: Gui Boratto, U-bahn.
9. ”Søvnløs” av og med Minda (2.kl).
Musikk: The Cinematic Orchestra, Dawn.
10. ”Lys og mørk ” av og med Eivind (2.kl).
Musikk: Trentemøller, Polar shift.
11. ”Dans la chambre magique d’un”, av og med Tatiana (3.kl).
Musikk: The Beautiful Schizophonic.

12. ”Hip hop medley” av Cassandra B. Moldenhauer,
med 2.kl. aka. ”Bjergsted Hip Hop Crew Senior”.
Musikk: Rihanna, Skin & K.I.G., Head,Shoulders,Kneez&Toez.

 

Dansestudentene

1. klasse: Kamilla, Victoria, Ellen-Cathrine, Valentina, Jens, Rebecka, Ann Kathrin, Marielle, Kristina, Ingrid, Johanne, Annasara, Karoline, Karin, Anne og Heidi.

2. klasse: Eivind, Sebastian, Quyen, Beate, Cecilie Marjatta, Henrikke, Annelin, Marte, Minda, Tone Martine og Tuva.

3. klasse: Gerd Elin, Camilla, Tatiana, Maria, Marie, Karin, Elise og Maren.
 


Sist oppdatert av (18.02.2011)

Skriv ut artikkel print symbol