Ansatte i Driftsavdelingen


 

Navn Stilling Kontor / Hvor? Interntelefon
(518-)
Mobiltlf.
e-post
Avdelingsadm.: Paviljong 14
2. etasje
31215
Sven Andersen Senioringeniør
leder
Rom 201 31215 416 28 428
sven.andersen@uis.no
Torunn Bjørgo Renholdsleder Rom 207 33518 416 27 833
torunn.bjorgo@uis.no
Marta Joa Renholdsleder Rom 209 31279 911 07 622
marta.joa@uis.no
Anne-Britt Grunnreis Fossmo Seniorkonsulent Rom 205 31231

anne-britt.g.fossmo@uis.no

Vaktmesterkontor: Koord. (Medansv.) Paviljong 14
1. etasje - Øst
 
Tor Åge Berg Driftsleder / Koord. " 31205 416 49 927
tor.berg@uis.no
Leif Grødem Driftstekniker " 31203 416 49 924
leif.grodem@uis.no
Sven P. Malde Driftstekniker " 31202 416 49 926
sven.p.malde@uis.no
Leiv J. Støve Driftstekniker " 31206 416 49 925
leiv.j.stove@uis.no
Vaktsentral: Kjølv Egelands hus
HOVEDINNGANG
31280 976 96 442
(fornavn.etternavn)@uis.no
Helge Bjørgengen Vaktbetjent " 976 96 442
helge.bjorgengen@uis.no
Gunnar Rokkones " " 976 96 442
gunnar.rokkones@uis.no
Arne Magne Følgesvold " " 976 96 442
arne.m.folgesvold@uis.no
Torbjørn Storslett " " 976 96 442
torbjorn.storslett@uis.no

Renholdspersonalet kan kontaktes via renholdsleder.

 


Sist oppdatert av Jon Bjelland (20.12.2017)

Skriv ut artikkel print symbol