Ansatte i Driftsavdelingen


 

Navn Stilling Kontor / Hvor?

Telefon      
 

Mobil,
e-post
Avdelingsadministrasjon: Paviljong 14
2. etasje
 
Sven Andersen Senioringeniør,
Driftssjef
Rom 201 51831215 416 28 428
sven.andersen@uis.no
Torunn Bjørgo Renholdsleder Rom 207 51833518 416 27 833
torunn.bjorgo@uis.no
Marta Joa Renholdsleder Rom 209 51831279 911 07 622
marta.joa@uis.no
Anne-Britt Grunnreis Fossmo Seniorkonsulent Rom 205 51831231

anne-britt.g.fossmo@uis.no

Vaktmesterkontor:   Paviljong 14
1. etasje - Øst
 
Tor Åge Berg Driftsleder / Koord. " 51831205 416 49 927
tor.berg@uis.no
Leif Grødem Driftstekniker " 51831203 416 49 924
leif.grodem@uis.no
Sven P. Malde Driftstekniker " 51831202 416 49 926
sven.p.malde@uis.no
Leiv J. Støve Driftstekniker " 51831206 416 49 925
leiv.j.stove@uis.no
Vaktsentral: Kjølv Egelands hus
Hovedinngang
51831280 976 96 442
(fornavn.etternavn)@uis.no
Helge Bjørgengen Vaktbetjent " 976 96 442
helge.bjorgengen@uis.no
Gunnar Rokkones " " 976 96 442
gunnar.rokkones@uis.no
Arne Magne Følgesvold " " 976 96 442
arne.m.folgesvold@uis.no
Torbjørn Storslett " " 976 96 442
torbjorn.storslett@uis.no

Renholdspersonalet kan kontaktes via renholdsleder.

 


Sist oppdatert av Anne-Britt Grunnreis Fossmo (01.02.2018)

Skriv ut artikkel print symbol