• Fabian Rocha Aponte

    Fabian Rocha Aponte

    (03.03.2017) Fabian Rocha Aponte ble ansatt som doktorgradsstipendiat i industriell økonomi ved Institutt for industriell økonomi, risikostyring og planlegging for en periode på tre år, fra 01.03.2017.

     
  • Emanuela Iedidia Kallesten

    Emanuela Iedidia Kallesten

    (03.03.2017) Emanuela Iedidia Kallesten ble midlertidig ansatt som doktorgradsstipendiat i reservoar geomekanikk ved Institutt for petroleumsteknologi, IOR senteret, for en periode på tre år fra 13.02.2017.

     
  • Muhammad Ahmad Tauqeer

    Muhammad Ahmad Tauqeer

    (03.03.2017) Muhammad Ahmad Tauqeer ble midlertidig ansatt som doktorgradsstipendiat innen innovasjon i teknologi baserte tjenester ved Institutt for konstruksjonsteknikk og materialteknologi, Det teknisk- naturvitenskapelige fakultet, for en periode på 3 år, fra 01.02.2017.

     
  • Mona Minde

    Mona Wetrhus Minde

    (03.03.2017) Mona W. Minde ble ansatt i fast stilling som senioringeniør ved Institutt for konstruksjonsteknikk og materialteknologi, Det teknisk- naturvitenskapelige fakultet, fra 01.01.2017.

     
  • Harald Haukås

    Harald Haukås

    (03.03.2017) Harald Haukås ble midlertidig ansatt som førsteamanuensis (20 % stilling) i industriell økonomi ved Institutt for industriell økonomi, risikostyring og planlegging, Det teknisk-naturvitenskapelige fakultet, for en periode på 3 år, fra 01.01.2017.

     
  • Lars Christian Bruno

    (03.03.2017) Lars C. Bruno ble midlertidig ansatt som førsteamanuensis (20 % stilling) i industriell økonomi ved Institutt for industriell økonomi, risikostyring og planlegging, Det teknisk-naturvitenskapelige fakultet, for en periode på 1 år, fra 01.01.2017.


  • Ursula Alejandra Landazuri Concha

    Ursula Alejandra Landazuri Concha

    (03.03.2017) Ursula Alejandra Landazuri Concha ble midlertidig ansatt som doktorgradsstipendiat i industriell økonomi ved Institutt for industriell økonomi, risikostyring og samfunnssikkerhet, Det teknisk- naturvitenskapelige fakultet, for en periode på 3 år, fra 01.01.2017.

     
  • Vesa-Heikki Soini

    Vesa-Heikki Soini

    (03.03.2017) Vesa-Heikki Soini ble midlertidig ansatt som postdoktor i industriell økonomi ved Institutt for industriell økonomi, risikostyring og planlegging, Det teknisk- naturvitenskapelige fakultet, for en periode på 2 år, fra 01.01.2017.

     
  • Idriss El-Thalji

    Idriss El-Thalji

    (03.03.2017) Idriss El-Thalji ble ansatt i fast stilling som førsteamanuensis i industriell teknologi- og driftsledelse ved Institutt for konstruksjonsteknikk og materialteknologi, Det teknisk- naturvitenskapelige fakultet, fra 01.01.2017.

     
  • Roar Inge Huseby

    Direktør for bygg- og arealforvaltning

    (13.02.2017) Roar Inge Huseby ble i styremøte 9. februar ansatt som direktør for bygg- og arealforvaltning.

     
 
« Forrige     1 | 2 | 3 | 4 | 5     Neste »
Viser fra 31 til 40 av totalt 50 artikler